Dotacje – nieoceniona pomoc dla rozwoju

Dotacje w 2023 roku skierowane są dla szkół, uczelni wyższych oraz dla firm MŚP oraz dużych przedsiębiorstw. Mogą ubiegać się o nie ci, którzy dążą do samodoskonalenia się oraz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wprowadzanie innowacji i zmian w procesach.

Jedną z możliwości jest pozyskanie dotacji na rozwiązania w postaci szkoleń i wdrożeń oprogramowania oraz urządzeń zintegrowanych. Doborem optymalnego konkursu zajmują się specjaliści ds. dotacji, którzy dopilnowują terminów oraz doradzają uczestnikom najlepsze rozwiązanie w kwestiach merytorycznych ich pracy. Dzięki temu dofinansowanie jest na wyciągnięcie ręki.

Pomoc dla szkół

Dotacje unijne dla szkół to milowy krok rozwojowy w przypadku placówek edukacyjnych. Dzięki nim podniesienie jakości nauczania możliwe było w niemal 100 szkołach zawodowych, średnich oraz podstawowych, ulokowanych w całej Polsce. Zarówno szkoły publiczne, jak i prywatne mogą uzyskać dotację na oprogramowanie Documaster Campus, a także zintegrowane urządzenia.

Documaster Campus to odpowiednim tornistra elektronicznego, w którym znajdują się podręczniki w wersji cyfrowej i wszystkie, niezbędne do nauki materiały. Z tego rozwiązania korzystają nauczyciele i uczniowie, i nauczyciele. Dużym udogodnieniem jest możliwość nauki zdalnej na urządzeniach mobilnych, takich jak laptopy, tablety i smartfony, a także wyświetlanie materiałów na monitorach interaktywnych czy też projektorach. Rozwiązanie to kompatybilne jest z urządzeniami wielofunkcyjnymi, które umożliwiają skanowanie, kopiowanie i drukowanie treści edukacyjnych.

Czytaj także  Trendy w wyposażeniu biurowym - 2022

Finansowa pomoc dla uczelni wyższych

Program z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a także Fundusze Europejskie dokładają starań, aby uczelnie wyższe uzyskały dofinansowanie w wysokości do 100% na oprogramowanie Documaster Campus wraz z zintegrowanymi urządzeniami. Rozwiązanie to wspiera naukę hybrydową i zdalną. Stanowi również narzędzie do nauki stacjonarnej w placówkach edukacyjnych.

Documaster Campus można zintegrować z laptopami, tabletami, smartfonami, projektorami, monitorami interaktywnymi oraz urządzeniami wielofunkcyjnymi (drukarki ze skanerem i ksero). Dzięki oprogramowaniu możliwe jest wykorzystanie TIK, a także niekonwencjonalnych sposobów przekazywania wiedzy.

Dotacje dla przedsiębiorstw

Zarówno duże, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z pomocy w postaci dotacji. Dzięki Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości uzyskuje się do 80% dofinansowania na Usługę Rozwojową, dzięki której możliwe jest osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku. Euroimpex to spółka należąca do Krajowego Funduszu Szkoleniowego i Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Część usług kierowana jest do przedsiębiorstw, na pokładzie których znajduje się do 250 pracowników. Szkolenie w trybie online kończy się otrzymaniem Certyfikatu. Większe firmy mogą skorzystać z pomocy Funduszu Sprawiedliwej Transformacji i Krajowego Funduszu Odbudowy.

Poszukujesz nowych możliwości uzyskania finansowania zewnętrznego? Dobrym rozwiązaniem są programy pomocowe, dzięki którym będziesz mieć szansę na szybki rozwój. Dotacje 2023 wspierają m.in. osoby młode i kreatywne, zapewniając im prostszą drogę do sukcesu.

Czytaj także  Archiwizacja danych medycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *