Brama przemysłowa Wiśniowski MakroPro 2.0 – nowa seria, wyższa jakość

Bramy przemysłowe segmentowe powinny zapewniać bezpieczeństwo i trwałość. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które zostały wprowadzone do konstrukcji segmentowych bram przemysłowych z najnowszej serii MakroPro 2.0. Nowoczesne technologie nie tylko poprawiają parametry techniczne bram przemysłowych, ale też wprowadzają nowe, często nieznane dotąd cechy i funkcjonalności. Bramy z serii MakroPro cechuje też interesujące, nowoczesne wzornictwo, spójne z ich technologiczną innowacyjnością.

Bramy przemysłowe segmentowe MakroPro 2.0 i MakroPro Alu 2.0

Dystrybutorem bram przemysłowych z serii MakroPro 2.0 jest m.in. firma WOKA, specjalizująca się w sprzedaży i montażu bram, okien, ogrodzeń, urządzeń inteligentnej technologii i stolarki przemysłowej. Są to projekty zindywidualizowane, nietypowe ze względu na wymiary i sposób montażu, o unikalnym wzornictwie.

Te same zasady przyświecają serii bram przemysłowych MakroPro 2.0. Do serii tej należą także lekkie, aluminiowe bramy przemysłowe segmentowe MakroPro Alu 2.0. Bramy te przystosowane są do intensywnego użytkowania, także w trudnych warunkach pogodowych – dostosowane są do co najmniej 25 000 cykli (jest to liczba gwarantowana). W bramach MakroPro montować można praktyczne drzwi boczne i drzwi przejściowe wyposażone w czujniki otwarcia i samozamykacze, które sprawiają, że automatyczne otwieranie bramy możliwe będzie jedynie przy zamkniętych drzwiach. Każda brama zaopatrzona jest również standardowo w pakiet termoizolacyjny Thermoset.

Czytaj także  Czy się kierować kupując niszczarkę?

Parametry techniczne, cechy i funkcje bramy MakroPro

brama Wiśniowski MakroPro 2.0Trwała i bezpieczna brama przemysłowa segmentowa jest stosunkowo złożona konstrukcyjnie, w związku czym konieczna jest w niej precyzja wykończenia – w tym staranność w wykonaniu nawet najdrobniejszych szczegółów. Bramy MakroPro cechują innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i montażowe, które umożliwiają też zastosowanie kilku różnych typów prowadzenia bram. Do rozwiązań tych należą:

 • kaskadowy układ prowadnic, dzięki któremu konstrukcja bramy jest stabilna
 • wewnętrzny mechanizm zabezpieczenia przed podważeniem bramy
 • regulowane uchwyty podwieszek, które mogą zastąpić standardowe mocowanie
 • rolki prowadzące z tworzywa samosmarnego, gwarantujące cichą pracę i tłumienie drgań
 • stabilizujące bramę poprzeczki tylne
 • napęd elektryczny mocowany do konstrukcji bramy
 • otwarta budowa elementów montażowych, która umożliwia ich szybką wymianę
 • łatwe do regulowania prowadnice skręcane
 • podwójne fasolki, które znacznie ułatwiają montaż
 • przeprofilowane prowadnice, dzięki którym system prowadzenia bramy jest stabilny
 • ościeżnice z dodatkową ścianką wzmacniającą, która umożliwia bezawaryjną pracę bramy

Bramy segmentowe przemysłowe MakroPro cechują też dobre parametry techniczne, umożliwiające ich montaż nawet w trudnych i nietypowych warunkach. Należą do nich korzystny współczynnik przenikania ciepła, wodoszczelność (klasa 2), odporność na działanie wiatru (klasa 2 lub 3), wysoka izolacyjność akustyczna (24 dB) oraz ogniotrwałość (właściwości ogniowe B). Każda bramy przemysłowa segmentowa z serii MakroPro wyposażona jest też w dodatkowe zabezpieczenia przed pęknięciem linek i sprężyn oraz w podwójne zabezpieczenia prowadnic.

Czytaj także  Visa Cash Back – jak działa i jaką kwotę można wypłacić?

Wzornictwo bram przemysłowych segmentowych MakroPro

Każda brama MakroPro cechuje się interesującą estetyką, która wyróżnia ją wśród dostępnych na rynku bram przemysłowych segmentowych. Dostępna jest w kilkunastu kolorach czystych RAL oraz w barwach naśladujących naturalne drewno i kamień (np. orzech, złoty dąb, antracyt). Powierzchnia bramy wykonana może być w czterech różnych strukturach. Bramy przemysłowe segmentowe nie muszą więc cechować się nieprzyjemnym, przemysłowym wyglądem – prócz nowoczesnych technologii, możliwy jest również nowoczesny design. Jest on przyjemny dla pracowników i klientów, dzięki czemu bramy z serii MakroPro umieszczać można również w miejscach eksponowanych.

Dopasowane wizualnie do bram są również drzwi przejściowe i boczne, które można w nich dodatkowo zamontować. W kilkunastu wariantach występują również bramy aluminiowe – w tym z różnorodnie umieszczonymi przetłoczeniami, okienkami, panelami stalowymi i aluminiowymi, panelami wentylacyjnymi z siatki oraz kratkami wentylacyjnymi. W umieszczeniu tego rodzaju elementów bramy MakroPro łączą praktyczność i wygodę z estetyką.

Jesteś zainteresowany zakupem bramy przemysłowej Wiśniowski MakroPro 2.0? Sprawdź ofertę dostępną na stronie: okna-bramy.com – firma WOKA zagwarantuje fachowe doradztwo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *