Jak dostosować regały półkowe do specyfiki przechowywanych towarów?

Nowoczesne regały półkowe to wielozadaniowe konstrukcje, które napotkać można w niemal każdym magazynie. Doskonale sprawdzają się w składowaniu produktów o niewielkim gabarycie – zapewniają przy tym liczne możliwości konfiguracji, przyspieszając tym samym procesy realizacji bieżących zadań. Warto pamiętać również, że regały półkowe można uzupełnić o liczne akcesoria, ułatwiające codzienną pracę.

Regały półkowe w gromadzeniu towarów o nietypowych kształtach

Modułowe regały półkowe można wykorzystać także do składowania produktów o rzadko spotykanych gabarytach, takich jak opony czy wieszaki z odzieżą. Przy pomocy metody zaczepowej można uzupełnić konstrukcję o wsporniki oraz rury. Ustalając odpowiednie odstępy pomiędzy poszczególnymi elementami można stworzyć dodatkową przestrzeń, dostosowaną do rozmiarów danych jednostek.

Regały półkowe z szufladami i pojemnikami

Konstrukcje te można doposażyć także w szuflady, które z pewnością pomogą w organizacji składowania najdrobniejszych jednostek. Warto pamiętać również, że szuflady można dzielić na poszczególne przegrody, dzięki którym poszczególne towary nie mieszają się. Układ wewnątrz szuflad można zmodyfikować także za pomocą plastikowych pojemników o ustandaryzowanych wymiarach, pomagających zachować przejrzystość i porządek.

przegrody do regałów półkowych firmy Nedcon Silesia

Montaż etykiet identyfikacyjnych

Etykiety identyfikacyjne są nieocenionym dodatkiem zwłaszcza w dużych magazynach, gromadzących wiele zróżnicowanych produktów. Stosowne oznaczenie lokalizacji poszczególnych elementów przyspiesza proces kompletacji zamówień i usprawnia codzienną pracę.

Czytaj także  Jaki papier wybrać do drukowania?

regały półkowe oznaczone etykietami

Wybierz regały półkowe od Nedcon Silesia

Przedsiębiorstwu Nedcon Silesia zaufało już ponad 1000 Klientów z całej Polski. Na przestrzeni lat regały półkowe firmy Nedcon trafiły do magazynów spożywczych, odzieżowych, motoryzacyjnych oraz meblarskich. Skontaktuj się z przedstawicielami firmy Nedcon i dowiedz się, jak regały półkowe mogą odmienić Twój magazyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *